604 423 997
biuro@pin-bud.pl
  • Aktualności

Solidnym fundamentem firmy PIN-BUD niezmiennie od początku swojego istnienia pozostają: najwyższa jakość wykonywanych robót, terminowość oraz atrakcyjna cena. Nieustanna praca nad tymi trzema filarami doprowadziła do rozpoczęcia prefabrykacji zbrojenia budowlanego. Centralizacja procesu wytwarzania części wykorzystywanego zbrojenia przyczyniła się do optymalizacji kosztów, przyspieszenia całego procesu budowlanego oraz podniesienia standardu świadczonych usług. Na chwilę obecną niemal całe zbrojenia poprzeczne, tj. strzemiona budowlane (lub też jarzemka) jest produkowane na zewnątrz placu budowy i dostarczane razem z pozostałymi materiałami budowlanymi na budowę. Dzięki temu zabiegowi w znaczny sposób optymalizujemy czasochłonność realizacji robót żelbetowych.

Tym bardziej niezwykle miło jest nam poinformować, że strzemiona, które wykorzystujemy w realizacji własnych kontraktów są dostępne również dla osób i firm zewnętrznych w naszej zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów budowlanych PARTNER! Hurtownia materiałów budowlanych PARTNER oferuje strzemiona budowlane wykonane z drutu AIIIN o średnicy 6 i 8 mm. W sprzedaży detalicznej oraz hurtowej można nabyć "od ręki" strzemiona w typowych rozmiarach, tj. 15x15, 18x18, 20x20, 20x25, 20x30, 25x25, 25x30, 30x30cm oraz okrągłe o średnicy fi 20, 25, 30cm. Hurtownia PARTNER oferuje również możliwość zakupu strzemion w dowolnym rozmiarze i kształcie dostosowanym do konkretnego projektu projektu budowlanego. W przypadku zamówień indywidualnych czas realizacji wynosi maksymalnie 24h.

Decydując się na wykorzystanie prefabrykowanych strzemion budowlanych (jarzemek):

  • Ograniczasz koszty - płacisz dokładnie za tyle ile potrzebujesz, ograniczasz odpad prętów zbrojeniowych do zera! Nie musisz też inwestować w specjalistyczne maszyny i urządzenia do wyginania figur zbrojeniowych.
  • Oszczędzasz czas - nie musisz wyginać pojedynczo strzemion, możesz je kupić razem z pozostałymi materiałami w świetnej cenie!

Hurtownia materiałów PARTNER oferuje strzemiona w bardzo atrakcyjnej cenie. Swoje produkty sprzedaje stacjonarnie lokalnym firmom budowlanym oraz wysyłkowo na terenie całego kraju. Ponadto, decydując się na zaopatrzenie swojej budowy we wszystkie materiały klient otrzyma atrakcyjny rabat a zakupiony towar zostanie dowieziony we wskazane miejsce.

Podobnie jak firma PIN-BUD bierz przykład od gigantów rynku budowlanego, buduj szybciej, taniej i efektywniej z wykorzystaniem gotowych strzemion budowlanych. Postaw na jakość i niskie koszty!

 

Hurtownia materiałów budowlanych PARTNER

Pająków 38, 26-704 Przyłęk