604 423 997
biuro@pin-bud.pl
  • O Firmie

Firma PIN-BUD istnieje na rynku od 2002 roku. Początkowo wykonywaliśmy roboty wykończeniowe, które w miarę upływu czasu dotyczyły coraz większych kontraktów. Lata ciężkiej pracy, dbałość o szczegóły oraz zadowolenie klientów przyczyniły się do dynamicznego rozwoju działalności. Firma PIN-BUD bardzo szybko wkroczyła w ciężkie roboty budowlane i rozpoczęła budowę dużych obiektów budowlanych.

Dzisiaj macie Państwo do czynienia z jedną z największych i najpoważniejszych firm budowlanych w regionie lubelskim, a w szczególności w mieście Puławy, gotową na podjęcie każdego kontraktu. Największymi atutami pozostają niezmiennie od lat profesjonalizm, terminowość, ogromny potencjał techniczny, a także własna hurtownia materiałów budowlanych.


Roboty budowlane prowadzimy głównie w województwie lubelskim. Dynamiczny rozwój powiatu puławskiego powoduje, iż większość robót budowlanych jest wykonywana głównie w mieście Puławy oraz okolicy. Nie zmienia to faktu, że nasza firma jest w stanie podjąć się każdego kontraktu również w województwach sąsiednich, a w szczególności w województwie mazowieckim. Świadczyć mogą o tym liczne zrealizowane kontrakty budowlane na terenie całego kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany budową wymarzonego domu, realizacją inwestycji budowlanej czy też modernizacją istniejącego obiektu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PIN-BUD, która wykonuje roboty budowlane w zakresie budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i produkcyjnych, użyteczności publicznej.