604 423 997
biuro@pin-bud.pl
  • Aktualności

Sosnowa Residence to nowa i z pewnością największa inwestycja mieszkaniowa w Puławach. Cały projekt obejmuje realizację aż pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych w atrakcyjnym, zielonym zakątku Puław - przy zbiegu ulic Sosnowej i Skowieszyńskiej. Cechą charakterystyczną realizowanego projektu jest niewątpliwie ogromna dbałość o finalną jakość inwestycji, która płynie wprost od Inwestora. Jesteśmy przekonani, że to właśnie między innymi chęć zapewnienia jak najwyższej jakości robót spowodowała, że wykonawcą dwóch pierwszych budynków jest firma PIN-BUD, za co pragniemy serdecznie podziękować!

Kazimierz Dolny to miejscowość położona nieopodal miasta Puławy. Cieszy się ogromną popularnością w wśród turystów z całej Polski, a zawdzięcza ją m.in. niepowtarzalnemu klimatowi oraz ponadprzeciętnej formie architektonicznej. Niewątpliwie symbolicznym miejscem od zawsze był Amfibar, gdzie częstowano gości zapiekankami. Niestety od kilku lat miejsce to pozostawało opuszczone i popadło w ruinę, aż w końcu podjęto decyzję o rozbiórce budynku. Nic jednak nie dzieje się bez powodu stąd pragniemy poinformować o rozpoczęciu realizacji nowego projektu - Synergia. Budynek powstanie w miejscu byłego Amfibaru w samym centrum Kazimierza Dolnego! Synergia to nic innego jak budynek poświęcony artystom i ich pracy twórczej. Nasza firma właśnie podpisała kontrakt na jego realizację i niezwłocznie rozpoczęła roboty budowlane! Niewielka powierzchnia placu budowy, wymagające roboty ziemne oraz fundamentowe oraz krótki termin realizacji to tylko niektóre cechy tej jakże ciekawej inwestycji.

Z przyjemnością pragniemy poinformować o zbliżającym się zakończeniu realizacji robót budowlanych stanu surowego na inwestycji Apartamenty Prusa w Puławach! Inwestycja w całym swoim zakresie obejmuje budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej - garażu liczących w sumie ... lokali mieszkalnych oraz ... m2 powierzchni. Zakres robót firmy PIN-BUD obejmował wykonanie stanu surowego budynków, tj. wykonanie robót ziemnych, przygotowanie gruntu pod wykonanie fundamentów, wykonanie fundamentów, ścian żelbetowych oraz murowanych, stropów w technologii monolitycznej i gęstożebrowej oraz izolacji fundamentów i stropodachów. Łączna powierzchnia wszystkich budynków wynosi