604 423 997
biuro@pin-bud.pl
  • Aktualności

Solidnym fundamentem firmy PIN-BUD niezmiennie od początku swojego istnienia pozostają: najwyższa jakość wykonywanych robót, terminowość oraz atrakcyjna cena. Nieustanna praca nad tymi trzema filarami doprowadziła do rozpoczęcia prefabrykacji zbrojenia budowlanego. Centralizacja procesu wytwarzania części wykorzystywanego zbrojenia przyczyniła się do optymalizacji kosztów, przyspieszenia całego procesu budowlanego oraz podniesienia standardu świadczonych usług. Na chwilę obecną niemal całe zbrojenia poprzeczne, tj. strzemiona budowlane (lub też jarzemka) jest produkowane na zewnątrz placu budowy i dostarczane razem z pozostałymi materiałami budowlanymi na budowę. Dzięki temu zabiegowi w znaczny sposób optymalizujemy czasochłonność realizacji robót żelbetowych.

Tym bardziej niezwykle miło jest nam poinformować, że strzemiona, które wykorzystujemy w realizacji własnych kontraktów są dostępne również dla osób i firm zewnętrznych w naszej zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów budowlanych PARTNER! Hurtownia materiałów budowlanych PARTNER oferuje strzemiona budowlane wykonane z drutu AIIIN o średnicy 6 i 8 mm. W sprzedaży detalicznej oraz hurtowej można nabyć "od ręki" strzemiona w typowych rozmiarach, tj. 15x15, 18x18, 20x20, 20x25, 20x30, 25x25, 25x30, 30x30cm oraz okrągłe o średnicy fi 20, 25, 30cm. Hurtownia PARTNER oferuje również możliwość zakupu strzemion w dowolnym rozmiarze i kształcie dostosowanym do konkretnego projektu projektu budowlanego. W przypadku zamówień indywidualnych czas realizacji wynosi maksymalnie 24h.

Decydując się na wykorzystanie prefabrykowanych strzemion budowlanych (jarzemek):

  • Ograniczasz koszty - płacisz dokładnie za tyle ile potrzebujesz, ograniczasz odpad prętów zbrojeniowych do zera! Nie musisz też inwestować w specjalistyczne maszyny i urządzenia do wyginania figur zbrojeniowych.
  • Oszczędzasz czas - nie musisz wyginać pojedynczo strzemion, możesz je kupić razem z pozostałymi materiałami w świetnej cenie!

Hurtownia materiałów PARTNER oferuje strzemiona w bardzo atrakcyjnej cenie. Swoje produkty sprzedaje stacjonarnie lokalnym firmom budowlanym oraz wysyłkowo na terenie całego kraju. Ponadto, decydując się na zaopatrzenie swojej budowy we wszystkie materiały klient otrzyma atrakcyjny rabat a zakupiony towar zostanie dowieziony we wskazane miejsce.

Podobnie jak firma PIN-BUD bierz przykład od gigantów rynku budowlanego, buduj szybciej, taniej i efektywniej z wykorzystaniem gotowych strzemion budowlanych. Postaw na jakość i niskie koszty!

 

Hurtownia materiałów budowlanych PARTNER

Pająków 38, 26-704 Przyłęk

Prace budowlane w obrębie dwóch budynków przy ulicy Skowieszyńskiej w Puławach w pełni! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jak przebiegały początki robót fundamentowych jednego z budynków największej inwestycji mieszkaniowej w mieście Puławy. Poniższe zdjęcia przedstawiają przebieg prac podczas wykonywania podkładu betonowego pod fundament właściwy. Ciężkie roboty budowlane to domena naszej firmy. Dzięki posiadaniu ogromnego doświadczenia zdobytego w trakcie realizacji setek rożnych obiektów budowlanych oraz odpowiedniemu zapleczu sprzętowemu, realizowane roboty budowlane przebiegają sprawnie i bez poważnych komplikacji. Dodatkową przyjemność sprawia nam również zadowolenie Inwestora!

Sosnowa Residence to nowa i z pewnością największa inwestycja mieszkaniowa w Puławach. Cały projekt obejmuje realizację aż pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych w atrakcyjnym, zielonym zakątku Puław - przy zbiegu ulic Sosnowej i Skowieszyńskiej. Cechą charakterystyczną realizowanego projektu jest niewątpliwie ogromna dbałość o finalną jakość inwestycji, która płynie wprost od Inwestora. Jesteśmy przekonani, że to właśnie między innymi chęć zapewnienia jak najwyższej jakości robót spowodowała, że wykonawcą dwóch pierwszych budynków jest firma PIN-BUD, za co pragniemy serdecznie podziękować!

Kazimierz Dolny to miejscowość położona nieopodal miasta Puławy. Cieszy się ogromną popularnością w wśród turystów z całej Polski, a zawdzięcza ją m.in. niepowtarzalnemu klimatowi oraz ponadprzeciętnej formie architektonicznej. Niewątpliwie symbolicznym miejscem od zawsze był Amfibar, gdzie częstowano gości zapiekankami. Niestety od kilku lat miejsce to pozostawało opuszczone i popadło w ruinę, aż w końcu podjęto decyzję o rozbiórce budynku. Nic jednak nie dzieje się bez powodu stąd pragniemy poinformować o rozpoczęciu realizacji nowego projektu - Synergia. Budynek powstanie w miejscu byłego Amfibaru w samym centrum Kazimierza Dolnego! Synergia to nic innego jak budynek poświęcony artystom i ich pracy twórczej. Nasza firma właśnie podpisała kontrakt na jego realizację i niezwłocznie rozpoczęła roboty budowlane! Niewielka powierzchnia placu budowy, wymagające roboty ziemne oraz fundamentowe oraz krótki termin realizacji to tylko niektóre cechy tej jakże ciekawej inwestycji.

Z przyjemnością pragniemy poinformować o zbliżającym się zakończeniu realizacji robót budowlanych stanu surowego na inwestycji Apartamenty Prusa w Puławach! Inwestycja w całym swoim zakresie obejmuje budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych o pięciu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej - garażu liczących w sumie ... lokali mieszkalnych oraz ... m2 powierzchni. Zakres robót firmy PIN-BUD obejmował wykonanie stanu surowego budynków, tj. wykonanie robót ziemnych, przygotowanie gruntu pod wykonanie fundamentów, wykonanie fundamentów, ścian żelbetowych oraz murowanych, stropów w technologii monolitycznej i gęstożebrowej oraz izolacji fundamentów i stropodachów. Łączna powierzchnia wszystkich budynków wynosi