604 423 997
biuro@pin-bud.pl
  • Materiały budowlane

Firma PARTNER dzięki wieloletniej współpracy z producentami materiałów budowlanych stała się bezpośrednim dystrybutorem takich marek jak np. H+H, SILKA, KNAUF, DOLINA NIDY, URSA, WEBER, RYTM TRADE, IZOTERM, ISOVER, JEDYNKA, SOUDAL, LEMAR, WKRĘT-MET, PRO, SOLID itd. Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości materiały budowane wiodących marek w Polsce w możliwie najniższych cenach. Nasza hurtownia oferuje w sprzedaży materiały takie jak cement, kruszywo, plastyfikatory, farby, kleje, zaprawy, tynki, styropian, styrodur, wełnę mineralną, profile aluminiowe i stalowe, systemy kominowe i wentylacyjne, bloczki betonowe, bloczki z betonu komórkowego, papę asfaltową, stal zbrojeniową oraz wiele innych. W celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni lub kontakt telefoniczny.

Posiadamy szeroki asortyment ciężkiego sprzętu przeznaczonego do transportu każdego rodzaju materiału na terenie całego kraju. Dysponujemy pojazdami ciężarowymi samowyładowczymi a także wyposażonymi w podajniki HDS. Obszerne zaplecze techniczne pozwala na szybko dowóz i rozładunek towaru u klienta. 

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie państwa pytania oraz doradzą jaki materiał będzie najlepszy w stosunku do potrzeb.